o nás

historie

Jak to všechno začalo?

Začátek egoé je spojený s letními dny, s prázdninami, kdy se skupina přátel, designérů, české společnosti mmcité, zabývající se navrhováním a realizací městského mobiliáře, snažila vybrat pro své zahrady a terasy venkovní nábytek, který bude odpovídat jejich stylu a nárokům na užívání. Nic z tehdejších produktů na trhu jim nevyhovovalo, a proto se rozhodli založit značku podle vlastních představ. Cílem značky nikdy nebyla designová exkluzivita, která by byla už z dálky vidět. Hlavní snahou bylo navrhnout střídmou kolekci, kultivovanou, minimální, vtipnou a respektující své okolí. Každý produkt vymýšlíme tak, aby se stal přirozenou součástí našeho prostoru. Kultivovanost, jednoduchost a praktičnost jsou hodnoty, které se do navrhování dostaly na první místo.

egoé pochází z Bílovic, malé vesničky na Moravě, kde stále můžete najít lidové tradice, zvyky, ale také řemeslníky, kteří dovedou pracovat se dřevem a dalšími materiály. V Bílovicích se vyrábí veškerý nábytek egoé bez převážení polotovarů s daleké Asie. Výrobní proces se stal co nejefektivnější, hlavním kritériem se stala kvalita. Výsledkem je kolekce, která umí stárnout. Stůl z egoé můžete směle předat svým dětem dohromady se vzpomínkami, jež se k němu váží.

egoé přenáší do oblasti zahradního nábytku zkušenosti mmcité z veřejného prostoru. Nejedná se pouze o praktické zkušenosti a schopnosti vybrat vhodný materiál a dobře s ním pracovat. Jedná se také o lidské prožitky, které designéři mají díky své dlouholeté spolupráci s architekty, jinými designery a projektanty. Sledovat práci ostatních totiž znamená naučit se vnímat prostor i jeho potřeby a přitom myslet na lidi, kterým má sloužit. Na tomto vědomí a odhodlání si egoé zakládá.

současnost

Na čem pracujeme.

V současnosti už značka egoé vytváří vlastní nábytkové řady, které si navrhuje nejen sama, ale oslovuje k externí spolupráci i významné české designery. Vzniká tak zajímavé portfolio výrobků pro různé skupiny a potřeby zákazníků nejen pro jejich domov, ale i pro veřejný prostor.

egoé se lidé umí bavit, jsou rádi spolu, umí si užít bujarých večírků i být docela v poklidu u svého domu. „Být venku“ znamená udělat si čas, komunikovat, nepracovat. Zklidnit duši nebo protáhnout tělo. Je s podivem, kolik lidí si dopřeje postavit luxusní dům, koupit drahé auto, zbudovat garáž, ale do své vlastní zahrady investují jen minimum. Zahrada přitom může většině z nás alespoň v letních měsících sloužit jako pokračující obývací pokoj, jídelna, studovna nebo herna. Prostředí, v němž žijeme, přímo ovlivňuje to, jací jsme, jak se chováme. Náplní všech aktivit v egoé se stal život venku.

vize

 

Jak to vidíme do budoucna?

Lidé a jejich venkovni aktivity je aktuálně koncept, který chce značka rozvíjet nejen v oblasti nábytku, ale všude tam, kde je potřeba kultivovat život venku. Od dětských hřišť, po speciální campingové vestavby do aut až po design volnočasových potřeb.

Zpříjemnit lidem život venku je teď pro značku egoé dlouhodobé téma, které se bude snažit naplnit smělými nápady a originálním a funkčím designem, taky proto, že venku se sama cití nejvíc doma.

kariéra

 

Chceš s námi pracovat?

 

Váš životopis:* (max. velikost 2 MB)

*Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů v rozsahu údajů obsažených v tomto formuláři společností egoé s.r.o., se sídlem Bílovice 519, 687 12 Bílovice, IČ 27679675, DIČ CZ27679675, spisová značka: C 51463 vedená u Krajského soudu v Brně pro účely výběrového řízení na předmětnou pracovní pozici (včetně hodnocení jako uchazeče v jeho rámci). Sumarizované údaje mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Tento souhlas uděluji pro všechny zadané údaje, a to po celou dobu do jeho odvolání. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle příslušných právních předpisů, zejména zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (včetně práv podle jeho § 12 a 21).

*vyžadované údaje

aktuality

 

Něco aktuálního.

Newsletter do Vaší emailové schránky.

náš tým

Bára Očenášková

Bára Očenášková

sales director & export manager

tel: +420 725 581 713
e-mail: b.ocenaskova@egoe.cz

Anna Náplavová

Anna Náplavová

sales manager

tel: +420 735 103 072
e-mail: a.naplavova@egoe.cz

Katka Kotlová

Katka Kotlová

product manager

tel: +420 739 506 728
e-mail: k.kotlova@egoe.cz

Jan Škalda

Jan Škalda

product manager

tel: +420 734 267 552
e-mail: j.skalda@egoe.cz

Ing. Vladimír Stojaspal

Ing. Vladimír Stojaspal

product manager

tel: +420 735 103 091
e-mail: v.stojaspal@egoe.cz

Gabriela Zmeškalová

Gabriela Zmeškalová

marketing manager

tel:+420 734 762 172
e-mail: g.zmeskalova@egoe.cz

Bára Havašová

Bára Havašová

mateřská dovolená

tel: +420 731 591 464
e-mail: b.havasova@egoe.cz

Pin It on Pinterest