pivovar KRUM
Moravský Krumlov

Malý soukromý pivovar Krum u hotelu Rokiten v Moravském Krumlově.

Terasu této architektonicky velmi zajímavé stavby jsme vybavili židlemi a stoly cora, které svým jednoduchým, proporčně vyváženým designem podtrhují kvalitní, ale neokázalou architekturu hotelu. S charakterem stavby skvěle rezonují také přírodní materiály místní provenience, z nichž je cora vyrobena: zejména akátové dřevo z evropských zdrojů představuje více než adekvátní náhradu exotických dřev, s mnohem menší uhlíkovou stopou.

Klientův prvotní úmysl vybavit naším nábytkem jen půl terasy se změnil poté, co jsme byli schopni pružně reagovat na konkrétní představy architektky a investora a dovybavit na zakázku část židlí područkami, které původní cora nemá. Stejně tak u stolu jsme vyšli vstříc představě obdélníkového tvaru stolu pro čtyři osoby, oproti našemu katalogovému čtverci.

Třešničkou na dortu jsou pak loga pivovaru Krum a hotelu Rokiten, která zdobí židle cora a dodávají celé zahrádce punc jedinečnosti.

Vedle vysoce odolného akátového dřeva se židle cora skládá z hliníkové konstrukce a opěrky z vysokotlakého laminátu. Je lehká a stohovatelná.

Kvalita našich produktů vychází z místní řemeslné tradice, neošizených materiálů a naší více než dvacetileté zkušenosti s jejich výrobou. Garantujeme ji čtyřletou záruční lhůtou.

produkty egoé: cora

Pin It on Pinterest